Basın

Sokaklar insanlardan daha anaç   melda zirek şamata dergi röportajı

Bir kâğıt toplayıcısının hikâyesini okurla buluşturan Melda Zirek “Amacım geri dönüşüme ışık tutmaktı. Ancak hikâyeleri dinleyince dönüşüm kadar yaşanmışlıkların da önemli olduğuna fark ettim” diyor.

Görmek için tıklayın

Milliyet – Muğlalı Yazardan Bir İlk: Kağıt Toplayıcıların Kitabını Yazdımilliyetcomtr-120816

Muğlalı yazar Melda Zirek, yılın bir bölümünde yaşadığı İstanbul’da 2 yıl boyunca kağıt toplayıcıların hayatını yakından inceledi ve hayatlarını “Uçurtmalar Kirlenmez” isimli Kitapta anlattı.

Görmek için tıklayın

ihacomtr-120816

İHA – Muğlalı yazardan bir ilk: Kağıt toplayıcıların kitabını yazdı

Muğlalı yazar Melda Zirek, yılın bir bölümünde yaşadığı İstanbul’da 2 yıl boyunca kağıt toplayıcıların hayatını yakından inceledi ve hayatlarını “Uçurtmalar Kirlenmez” isimli kitapta anlattı.

Görmek için tıklayın

cumhuriyet3

CUMHURİYET KİTAP – JÖLE KADINLAR

Tek bir kalıba sığmıyor Melda Zirek’in kadınları. Jöle kıvamında adeta. Büzülen, süzülen, sıkışan, ama sürekli kendini doğuran.

Görmek için tıklayın

cumhuriyet

CUMHURİYET KİTAP – PALA

Psikolojik bir dramı anlattığı ilk romanı “Bulantı”yla dikkat çeken Melda Zirek, ikinci romanı “Pala”da bu kez gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkıyor.

Görmek için tıklayın

cumhuriyet2

CUMHURİYET KİTAP – BULANTI

Aldatıldığı için kocasından ayrıldıktan sonra hayatta kalma mücadelesinde uyuşturucu kuryeliği işine bulaşan romanın kahramanı Neslihan, gençliği ve güzelliğiyle dikkat çeken bir kadındır.

Görmek için tıklayın

radikal

RADİKAL KİTAP – PALA

Nam-ı diğer Pala’nın hikayesi

İstanbul Üniversitesi Diş Teknikerliği mezunu olan Melda Zirek, hazırlandığı üç kitaptan ikincisini geçen günlerde yayımladı.

Görmek için tıklayın

melda zirek,melda zirek kimdir,melda zirek pala,melda zirek kitapları,melda zirek uçurtmalar kirlenmez,melda zirek jöle kadınlar